Ogrody Trawińscy


Oglądasz w telewizji różne ogrody i pomyślałeś, że i Ty chcesz na własnej posesji stworzyć taki sam, dlatego szukasz przeróżnych sadzonek, które sprawią, że Twoi znajomi będą Ci tych wspaniałych roślin zazdrościć? Twoje marzenia urzeczywistnić może przedsiębiorstwo szkółkarskie ze strony trawinscy.pl, które w swojej ofercie ma drzewa i krzewy liściaste i iglaste. W dolnośląskim niewiele jest takich firm jak ta, która sprzedaje nie tylko młode sadzonki, ale także kilkunastoletnie drzewa iglaste i liściaste, które doskonale przyjmują się na nowych miejscach dzięki specjalnym metodom kształtowania bryły korzeniowej.

Jeśli zależy Ci na takich drzewach jak lipa, dąb czy powoli rosnący platan, możesz zdecydować się na kupno takiej rośliny, a Twój ogród od razu nabierze innego klimatu.

W ofercie szkółki znajdują się także drzewa owocowe, które oprócz pięknych kwiatów wiosną i cienia latem dają także pyszne i zdrowe owoce. Na podanej stronie znaleźć można katalog, z którego klient dowie się, jak duża będzie dana roślina i jakie ma wymagania glebowe, a ich spełnienie jest kluczowe dla rośliny.Szczegóły


Dodano: 2019-03-14

Telefon: 74 8105253

Adres: Brukalice 20

Miejscowość: Henryków

Kod pocztowy: 57-210

Pozostaw Opinie
  • Od tej firmy udało mi się zakupić bardzo dobrej jakości lipę i dęba na moją działeczkę. Bardzo dobrze się przyjęły.
    2019-06-17 08:14:47
    przez: Julia Dudek
    4


Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

dlahotelu24.pl

Sucha Fucha

Aliside