PRO-SELECT Sp. z o.o
W doskonale wyposażonym sklepie fryzjerskim online znaleźć można wszystko, co jest potrzebne w salonach fryzjerskich do świadczenia usług najwyższej jakości. Współczesne klientki są niezwykle wymagające, gdyż wiedzą, że od nowoczesnych produktów i technologii mogą oczekiwać na przykład koloryzacji włosów bez najmniejszych zniszczeń. Oferta Hairs.pl udowadnia, że jest to możliwe nawet w przypadku rozjaśniania, czyli zabiegu tak naprawdę najbardziej inwazyjnego.

Wystarczy sięgnąć po dostępny w asortymencie firmy rozjaśniacz bez amoniaku, by zapewnić swoim klientkom rozjaśnienie do pożądanego odcienia bez wysuszania włosów, a tym bardziej ich zniszczeń, a nawet bez nieprzyjemnego zapachu w czasie zabiegu.

Produkt ma też zalety, jakie docenią wszyscy profesjonaliści, jak łatwość aplikacji, przyjazna konsystencja czy wydajność. W ofercie sklepu ma też niewygórowaną cenę. Warto wyposażyć swój salon w takie wysokiej jakości produkty, gdyż przyczyni się to do napływu klientek, zadowolonych z usług.Szczegóły


Dodano: 2023-12-19

Telefon: 618 338 707

Adres: 28 czerwca 1956 153

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-505

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Pozamykaj.pl

Pro-Perfekt. Centrum Kart Charakterystyki