CHEMIKONICS
Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera wysokiej klasy farby, lakiery i inne środki chemiczne przeznaczone do poligrafii przemysłowej. Oferta obejmuje artykuły pochodzące od rozpoznawalnych producentów, takich jak marka VFP Ink Technologies, Afford, Encres Dubuit, Marabu. Produkty wyróżniają się doskonałym składem, są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, ścieranie, różne inne uszkodzenia oraz pranie w pralce.

Każda farba do sitodruku spełnia wszystkie obowiązujące normy związane z ochroną zdrowia i środowiska. Poza tym wyroby świetnie pokrywają materiał i mają żywe kolory. Klienci mogą nabyć także specjalistyczne środki do czyszczenia i regeneracji matryc sitodrukowych.

Wykwalifikowani pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania, pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej. Podjęcie współpracy z przedsiębiorstwem Chemikonics to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz szybkiej realizacji zamówienia.Szczegóły


Dodano: 2023-11-13

Telefon: 509966422

Adres: Bóżnicza 15

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-751

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Pozamykaj.pl

Pro-Perfekt. Centrum Kart Charakterystyki