TRIBECCO
Jeśli planujesz zbudować w swoim ogrodzie lub na podwórku domek dla swoich pociech, powinieneś zainteresować się ofertą prezentowanego sklepu. Znajdziesz w niej dziesiątki ruchomych zabawek, które urozmaicą wolny czas najmłodszych użytkowników. Urządzenia ogrodowe są w pełni bezpieczne i posiadają stosowne certyfikaty. 

O tym, jak zestawisz poszczególne produkty, zdecyduje twoja wyobraźnia. Tribecco oferuje urządzenia w szerokiej gamie kolorystycznej. Możesz więc stworzyć domek dla dziewczynek, a także wyjątkową kwaterę dla chłopców. 

Maluchom spodoba się z pewnością kierownica na plac zabaw. To zabawka, która cieszy się szczególnie dużą popularnością. Klienci równie często sięgają po stery kapitańskie. Dzięki nim maluchy mogą poczuć się jak kapitanowie żeglugi wielkiej.

Oprócz szerokiej gamy zabawek, wielkopolska firma oferuje także urządzenia rekreacyjne do użytku zewnętrznego. Wioślarze, orbitreki, kołowrotki i trenażery z pewnością pomogą utrzymać dobrą kondycję użytkownikom w każdym wieku. Szczegóły


Dodano: 2023-01-17

Telefon: 726 188 100

Adres: Wyrów 7a

Miejscowość: Wyrów

Kod pocztowy: 62-820

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Pozamykaj.pl

Pro-Perfekt. Centrum Kart Charakterystyki