Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Na stronę internetową klinika.osrodek-oaza.pl mogą udać się osoby, które z powodu uzależnienia utraciły kontrolę nad własnym życiem. W ośrodku działającym w Choceniu pracują specjaliści. Otaczają opieką nie tylko ludzi zmagających się z nałogiem, ale też współuzależnionych.

Do oferty kliniki należy terapia całodobowa i ambulatoryjna. Każda z tych form może przynieść oczekiwany rezultat w postaci wygranej z nałogiem. Wiele zależy od osoby, która poddaje się leczeniu. Musi ona współpracować ze specjalistami udzielającymi jej pomocy.

Uzależnienie od alkoholu nierzadko rozwija się latami. Alkoholicy często zaprzeczają istnieniu choroby. Bywa, że zauważają ją dopiero wtedy, gdy zostają opuszczeni przez bliskich. W pokonaniu tego destrukcyjnego nałogu mogą pomóc specjaliści z kliniki. Udzielają wsparcia także współmałżonkom i partnerom alkoholików.

Pobyt w ośrodku odwykowym trwa 8 lub 12 tygodni i może ulec wydłużeniu, jeśli okaże się to konieczne. Klinika proponuje też terapię nawrotów dla absolwentów.Szczegóły


Dodano: 2022-09-20

Telefon: 721 70 70 70

Adres: Ługowiska 1

Miejscowość: Choceń

Kod pocztowy: 87-850

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

Autokasacja U Jacka

Soldier Equipment

BEAUTY MEDICA