Metal-Place
Polski producent placów zabaw współpracuje z publicznymi i prywatnymi placówkami edukacyjnymi oraz administratorami osiedli mieszkaniowych i miejskich terenów zielonych. Z oferty mogą z powodzeniem skorzystać także klienci indywidualni, którzy chcą na swoim podwórku stworzyć niebanalną przestrzeń rozrywkową dla swoich latorośli.

Przedsiębiorstwo Metal-Place oferuje wyłącznie certyfikowane urządzenia i akcesoria, co świadczy o bezpiecznej konstrukcji poszczególnych rozwiązań. W katalogu produktowym dostępne są wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem i solidnym wykonaniem huśtawki sprężynowe, karuzele platformowe, plastikowe domki, trampoliny ziemne, ławki ogrodowe w różnorodnych kształtach, artykuły do zabaw wodnych oraz zewnętrzne kosze na śmieci stylizowane na zwierzątka.

Ciekawym rozwiązaniem jest także kosz do koszykówki dla dzieci, który został dopasowany pod względem wyglądu i konstrukcji do potrzeb i oczekiwań małych sportowców. Firma mająca siedzibę w Żurominie zapewnia korzystne ceny.Szczegóły


Dodano: 2022-06-21

Telefon: 506 496 111

Adres: Mickiewicza 14

Miejscowość: Żuromin

Kod pocztowy: 09-300

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

TanieMilitaria.pl

Dom opieki "Zacisze"