Wiki Przeprowadzki
Firma transportowa, z której ofertą można zapoznać się na stronie wikiprzeprowadzki.pl, oferuje klientom usługi z zakresu przewozu rzeczy. Każde zlecenie wycenia indywidualnie. Zapewnia fachowe doradztwo na każdym etapie przeprowadzki. Firma działa jako taxi bagażowe. Dokłada starań, aby wszystkie zlecenia zostały zrealizowane w ustalonym terminie.

Oferta firmy obejmuje przeprowadzki na terenie Wilanowa - tanio i sprawnie przetransportuje dobytek klienta. Zleceniodawca może dopasować świadczone przez nią usługi do własnych potrzeb. Fachowcy działający w stolicy mogą nie tylko przewieźć np. meble i urządzenia, ale też dokonać sprawnego załadunku i rozładunku, wynieść i wnieść dobytek klienta, jak również dostarczyć materiały potrzebne do przeprowadzki.

Z usług firmy chętnie korzystają osoby prywatne. Jej oferta obejmuje nie tylko przeprowadzki domów i mieszkań, ale także biur. Każdy, kto chciałby poprosić fachowców o pomoc, proszony jest o kontakt - numer telefonu zamieszczono na stronie online.Szczegóły


Dodano: 2022-06-16

Telefon: +48 537 115 518

Adres: Pawińskiego 28

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-106

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

TanieMilitaria.pl

Dom opieki "Zacisze"