Bar Jędruś
Recenzje klientów są najlepszą, najbardziej wiarygodną wizytówką danego lokalu i nie inaczej jest w przypadku prezentowanego baru. Jedna z zakładek na stronie internetowej barjedrus.pl dotyczy właśnie opinii innych konsumentów, którzy dzielą się doświadczeniami na temat wizyty w tym miejscu. Najwięcej komplementów firma zyskuje odnośnie terminowości i świeżości dań. Z racji, iż w barze można zamówić posiłki z dostawą, priorytetem jest dostarczanie wszystkich zamówień na czas. To szczególnie ważne, ponieważ wielu klientów decyduje się zamówić catering na terenie Tarnobrzegu z okazji ważnej imprezy rodzinnej i wówczas organizacja musi być na najwyższym poziomie.

Z kolei świeżość dań sprawia, że wszystko jest zawsze smaczne i pachnące. W daniach nie ma wzmacniaczy smaku i innych konserwantów.

Również obsługa klienta jest docenianym czynnikiem, który stanowi przewagę konkurencyjną prezentowanego baru. Obsługa dokłada wszelkich starań, aby wizyta w tym miejscu była przyjemna i chciało się tutaj wracać. Szczegóły


Dodano: 2022-05-16

Telefon: 15 814 14 14

Adres: Elizy Orzeszkowej 1a

Miejscowość: Tarnobrzeg

Kod pocztowy: 39-400

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

TUTONERY.PL Grzegorz Dziuba

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski