Macromedica Centrum Medyczne
Centrum medyczne, którego domeną jest strona internetowa macromedica.pl, zapewnia profesjonalne świadczenia zdrowotne z różnych zakresów specjalizacji. Opieka personelu oraz dostępne usługi są płatne. Koszt poszczególnych zabiegów i pomocy medycznej podano w cenniku. Badania takie jak USG czy morfologia krwi przeprowadza się na miejscu, korzystając z odpowiednio zaopatrzonego zaplecza technologicznego. 

Z leczenia mogą skorzystać osoby w każdym wieku, od dzieci po seniorów. Pod podanym linkiem można znaleźć też wpisy na temat różnych chorób i sposoby, jak sobie z nimi radzić w codziennym życiu (przykładem może być artykuł "Padaczka - jak się leczyć?"). Przedstawione informacje są każdorazowo opracowane przez lekarzy specjalistów.

Centrum prowadzi działalność w dobrze skomunikowanej części Warszawy, co ułatwia dojazd (także pacjentom nieposiadającym własnego samochodu i podróżującym komunikacją miejską). Obowiązuje system rejestracji osobistej, telefonicznej lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Szczegóły


Dodano: 2022-02-20

Telefon: 22 841 06 79

Adres: Jurija Gagarina 26

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-754

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

TanieMilitaria.pl

Dom opieki "Zacisze"