DABA Kubki reklamowe
Firma DABA Fabryka Kubków Reklamowych i Ceramiki Reklamowej świadczy kompleksowe usługi. Chętnie doradza klientom najlepsze w ich przypadku rozwiązania. Jej oferta obejmuje kubki z grafiką. Koło Poznania mieści się pracownia, w której wykonywane są na nich trwałe nadruki. Firma stosuje różne metody, w tym subtech, wybłyszczanie i piaskowanie. Gwarantuje ona, że nadruki na kubkach są trwałe i nie ulegną zmianie po zalaniu ich gorącą herbatą lub kawą.

Nie wszystkie naczynia z aplikacjami dostępne w ofercie można myć w zmywarkach. To, czy nadają się do czyszczenia mechanicznego, zależy od metody wykorzystanej do umieszczenia grafiki na kubkach, szklankach itd.

Naczynia z logo sprawdzą się w roli gadżetów reklamowych. Starannie wykonany przedmiot będzie dobrze reprezentował firmę. Oferta producenta obejmuje kubki w różnych kolorach i rozmiarach. Proponuje on zaprojektowanie wzoru, który zostanie na nich umieszczony. Gotowe produkty wysyłane są pod wskazane adresy. Można je też odebrać osobiście.Szczegóły


Dodano: 2022-01-21

Telefon: 61 652 52 82

Adres: Leśna 26

Miejscowość: Sędzinko

Kod pocztowy: 64-552

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Pozamykaj.pl

Pro-Perfekt. Centrum Kart Charakterystyki