Skybar
Nowe sposoby parzenia kawy, niecodzienne smaki i możliwości podania czekają na wszystkich gości, którzy będą mieli okazję wziąć udział w pokazie zawodowego baristy z prezentowanej firmy. Pokaże on wszystkim zainteresowanym kawy z całego świata oraz zaprezentuje jak wydobyć z ziaren najwięcej smaku i aromatu. 

Usługi są świadczone w dowolnym miejscu. Barista do wynajęcia dysponuje mobilnym barem, który jest wyposażony w zestaw ekspresów ciśnieniowych oraz kawiarek. Podczas degustacji napoje są serwowane w eleganckich zastawach. W przypadku spotkań firmowych mogą być to naczynia z reklamą. 

Firma Skybar oferuje także obsługę barmańską podczas imprez plenerowych, eventów i wesel. Pokazy są organizowane także podczas wydarzeń sportowych i muzycznych, a także pokazów mody. To również okazja do poznania nowych smaków i połączeń. Wyśmienite koktajle są serwowane w towarzystwie lodu oraz owoców. Koszty wynajmu mobilnego baru, a także organizacji fantastycznego pokazu są zawsze ustalane indywidualnie. Szczegóły


Dodano: 2021-11-13

Telefon: 608 579 398

Adres: Zielona 11

Miejscowość: Kornica

Kod pocztowy: 26-200

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY