Doma Pak
Szukasz sposobu na wyróżnienie się na tle konkurencji, zbudowanie pozytywnych skojarzeń i rozpoznawalności oraz intensyfikację sprzedaży? W komunikacji promocyjnej liczy się jej jakość i efektowne rozwiązania. Skutecznym narzędziem jest opakowanie – chroni produkt i pozwala na umieszczenie atrakcyjnie zaprojektowanej informacji.

Bardzo ładne i funkcjonalne są torebki papierowe – zarówno małe, jak i w większym formacie. Stosuje się na nich nadruki z logo oraz hasłami promocyjnymi lub okolicznościowymi. W przeciwieństwie do plastiku nie szkodzą środowisku i mają bardziej elegancką prezencję. Występują w odcieniu szarym lub bieli, możliwy jest także ich całkowity zadruk w dowolnym kolorze. Do wyboru są uchwyty płaskie lub skręcane.

W ich produkcji z usługą poligraficzną specjalizuje się agencja Doma Pak. Firma zatrudnia specjalistów i dysponuje zaawansowanym parkiem technologicznym, dba rygorystycznie o standard pracy i terminowość. Dzięki wydajnemu zarządzaniu oferuje przyjazne ceny.Szczegóły


Dodano: 2019-11-18

Telefon: +48 600-027-402

Adres: Bratków 40

Miejscowość: Mysłowice

Kod pocztowy: 41-400

Pozostaw Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Wystaw Ocene (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY

GROW-WORLD

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

Fabeton